In het centrum van het gezellige Zoutleeuw kan u dit, zeer ruime, pand terugvinden.
Jaren werd ze uitgebaat als brasserie met een Amerikaanse look and feel. Hetgeen je ook kon terugvinden in hun aanbod op de kaart.
Nu de uitbaters verhuisd zijn naar een andere locatie kan het pand weer vrij iingevuld en uitgebaat worden.
Het volledige pand kan, door de nieuwe uitbater, weer volledig naar eigen smaak ingericht worden.
Met zijn verschillende niveau’s en ruim terras aan de achterkant biedt het pand tal van mogelijkheden
Er is een grote ruimte voorzien die eveneens kan dienen als keuken. Deze dient door de uitbater zelf uitgerust te worden.
Op de bovenverdiepingen is er mogelijkheid tot wonen, mits de nodige vergunningen en indien deze voldoen aan de woningskwaliteitsnormen.
Heeft u interesse in de zaak en een goed concept, laat het ons dan zeker weten en dan maken we graag ter plaatse een afspraak: contacteer ons op 02/200 60 50 of via mail op csc.immo.be@ab-inbev.com
Huurprijs: 2200€ + O.V. + Verzekering (63.8€)
Onze huurders zijn verantwoordelijk voor het verkrijgen van alle vergunningen met betrekking tot de uitbating. Indien er mogelijkheid is tot bewoning of toestemming gegeven wordt tot onderverhuring dan zal het eveneens de huurder zijn die verantwoordelijk is voor het verkrijgen van de juiste vergunningen en om de entiteit(en) te laten voldoen aan de woonkwaliteitsnormen.
Kenmerken
Huurprijs: 2200€Oppervlakte: 150m²
Type: Café
POC nummer: 29069217